Już w październiku V Weekend z Technologią Informacyjną!

Technologia informacyjna, przydatna dzisiaj, jutro będzie już po prostu niezbędna. Dlatego warto czym prędzej się z nią zapoznać. Świetną okazją będzie V Weekend z Technologią Informacyjną, na jaki już 6 i 7 października zaprasza wszystkich nauczycieli z Łodzi i okolic Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego.

Nasz Weekend z Technologią Informacyjną, w tym roku pod hasłem „Jutro jest już dziś", rozpocznie się 6 października, w piątek, o godz. 12.00. W programie aż sześć tur pasjonujących, bezpłatnych warsztatów dla nauczycieli wszystkich przedmiotów, w piątek o godz. 13.15, 15.15 i 17.00, a w sobotę o godz. 9.00, 10.45 i 12.30. Z pomysłami wykorzystania technologii informacyjnej na każdym poziomie edukacyjnym, w szkole i w przedszkolu. Z prezentacją najnowszej oferty firm wspierających rozwój edukacji.

Rejestracja na WEEKEND już dziś na stronie http://www.weekend.wckp.lodz.pl/ Nasza propozycja warsztatowa jest cały czas wzbogacana, rejestrację na warsztaty zaczynamy 18 września. Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń!

Bądźcie z nami 6 i 7 października! Sami się przekonacie, że warto!!!